O firmie

Co robimy i kim jesteśmy.

Komobex Inel jest spółką powstałą w 1991 roku, której celem od samego początku było wyspecjalizowanie się w usługach z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych oraz elektrycznych. Zmieniające się warunki gospodarcze nie zatrzymały rozwoju przedsiębiorstwa, a dzięki elastyczności, zaangażowaniu oraz determinacji w dążeniu do perfekcji nadal jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom inwestorów w takim samym stopniu.

Wiedzę oraz technologię doskonalimy już od ponad 29 lat wykonując projekty na terenie całego kraju, zdobywając tym samym zaufanie naszych Klientów. Wyspecjalizowana kadra z różnych dziedzin, licząca ponad 150 pracowników oraz rozbudowany park maszynowy pozwala na wykonanie największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie inwestycji.

Komobex Inel to gwarancja jakości oparta na:

  • Solidnych podstawach ekonomicznych, za co D&B Poland nadała spółce Komobex Inel sp. z o. o. certyfikat Wiarygodności Biznesowej,

  • Doskonaleniu procesów technologicznych oraz zarządzania jakością, czego dowodem jest certyfikat ISO 9001:2001,

  • Doświadczeniu oraz podnoszeniu kwalifikacji co pozwala na terminowe realizowanie każdej inwestycji,

  • Rzetelności, dzięki czemu utrzymujemy dobre relacje z inwestorami, dostawcami, a także z pracownikami Komobex Inel,

  • Lokalnej tożsamości wspierając wiele działań na rzecz sportu, ekologii oraz propagowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży.

Komobex-Inel, będąc przedsiębiorstwem o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku oraz przeświadczeniu o priorytetowej roli jakości w aspekcie funkcjonowania organizacji, relacji z Klientami oraz nienaganności przy realizowaniu inwestycji staje się partnerem na długie lata. Komobex Inel to Tradycja …to Twój wiarygodny partner

Kierownictwo firmy
Prezes Zarządu: mgr inż. Tomasz Śledzikowski
Prokurent: Danuta Matyja
Dyrektor przygotowania i realizacji kontraktów: mgr inż. Łukasz Kozłowski

Wiedzę oraz technologię doskonalimy już od ponad 29 lat wykonując projekty na terenie całego kraju, zdobywając tym samym zaufanie naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami

Srebrna 61/63 42-200 Częstochowa

komobexinel@post.pl
+48 34 322 65 11